Rodzinny Adwent

Zimowy okres świąteczny to szczególny czas. Chłód panujący na zewnątrz i szybko zapadająca ciemność sprawiają, że bardziej ciągnie nas do domu, do rodziny… Niestety media poprzez tysiące reklam próbują wmówić nam, że grudzień to czas zabiegania, pośpiechu i kupowania, przez co gubimy to, co ważne, a o tym już nikt nie mówi. Nie gódźmy się na to!

RODZINNY ADWENT to wyjątkowa inicjatywa mająca na celu pomóc Wam jako rodzinie nie tylko spędzić grudniowe dni razem, ale też na nowo przypomnieć sobie historię przyjścia na świat Jezusa Chrystusa opisaną w Piśmie Świętym. Na każdy dzień przygotowaliśmy dla Was proste rozważanie na podstawie Pisma Świętego i jedno zadanie dla całej rodziny. Zadania są bardzo różne: od prostych inspiracji, by upiększyć Wasz dom, przez odkrywanie powodów do wdzięczności, po niesienie pomocy innym… Jesteśmy świadomi, że każdy ma swoje obowiązki – stąd zarówno rozważania, jak i zadania nie powinny być trudne do zrealizowania w codziennym życiu.

PRZEJDŹ NA STRONĘ “RODZINNY ADWENT”

Zachęcamy Was, by ten rok zakończyć razem jako rodzina. Niech grudniowe dni będą czasem, w którym będziecie rozmawiać ze sobą więcej niż zwykle i robić rzeczy, których już dawno nie robiliście – niech ten prawdziwie rodzinny czas jednocześnie przybliży Was do Pana Boga!

Cały dochód z zakupu dostępu do RODZINNEGO ADWENTU jest przeznaczony na działalność statutową Fundacji Niebieski Dom.

PRZEJDŹ NA STRONĘ “RODZINNY ADWENT”